Personas datu aizsardzības speciālista apmācības

Kārtējās datu aizsardzības speciālista apmācības plānotas 2018. gada 16., 18., 29. un 31. oktobrī.

Lai piedalītos personas datu aizsardzības speciālista apmācībās, nav nepieciešamas īpašas priekšzināšanas, bet vieglāk personas datu aizsardzības speciālista apmācību programmu apgūt būs tiem, kam ir izglītība tiesību zinātņu, informācijas tehnoloģiju vai līdzīgā jomā.

 

Apmācību apmeklētājiem tiks izsniegts apliecinājums, kas šobrīd atzīstams kā pierādījums zināšanām datu aizsardzībā. Apmācībām noslēdzoties, kursants varēs pildīt personas datu aizsardzības speciālista funkcijas.

Mēs rīkojam personas datu aizsardzības speciālista apmācības no 2008. gada. Esam pirmie, kas Latvijā uzsāka šo apmācību rīkošanu! Apmācības vada Latvijā, iespējams, pieredzējušākais speciālists personas datu aizsardzības jautājumos Māris Ruķers.

Personas datu aizsardzības speciālista apmācības notiks Rīgā, Bauskas ielā 58A (VALDO centrā) no 10.00 līdz 17.00, 2.stāva konferenču zālē. Automašīnas novietošana pie ēkas bez maksas (iebraukšana no Skaistkalnes ielas). Dalības maksa: EUR 500,00+PVN (Privātpersonām un vairākiem dalībniekiem no viena uzņēmuma- atlaides). 

 

Apmācību laikā notiek praktisku situāciju analīze un aktīva diskusija ar dalībniekiem, izpratnes padziļināšanai. Nodrošinām arī kafijas pauzes un piedāvājam papildu sadarbību arī pēc semināra! Pieteikties uz apmācībām var, nosūtot  informāciju par dalībnieku (vārds/uzvārds/e-pasta adrese) un organizācijas rekvizītus uz e-pastu: info@e-risinajumi.lv. Pieteikties var līdz 2018. gada 12. oktobrim, vai kamēr ir brīvas vietas.