Personas datu aizsardzības speciālista apmācības

Ja Tevi interesē personas datu aizsardzības jautājumi, mūsu organizētās apmācības, zinoša un pieredzējuša speciālista vadībā, var būt noderīgas esošajā darbā, vai pat jaunas karjeras veidošanā!

 

Personas datu aizsardzības speciālista pakalpojumi šobrīd Latvijā ir ļoti pieprasīti, jo fizisko personu datu aizsardzība ir aktuāla praktiski visu uzņēmumu un iestāžu darbībā, kas nodarbojas ar jebkāda veida personas datu apstrādi (loteriju rīkošana, uzņēmuma klientu lojalitātes kartes, videonovērošana, personas datu apstrāde personāla daļā utt).

Kārtējās datu aizsardzības speciālista apmācības plānotas  2019. gada 16., 18., 23., 25. janvārī.

Lai piedalītos personas datu aizsardzības speciālista apmācībās, nav nepieciešamas īpašas priekšzināšanas, bet vieglāk personas datu aizsardzības speciālista apmācību programmu apgūt būs tiem, kam ir izglītība tiesību zinātņu, informācijas tehnoloģiju vai līdzīgā jomā.

Apmācību apmeklētājiem tiks izsniegts apliecinājums, kas šobrīd atzīstams kā pierādījums zināšanām datu aizsardzībā. Apmācībām noslēdzoties, kursants varēs pildīt personas datu aizsardzības speciālista funkcijas.

Mēs rīkojam personas datu aizsardzības speciālista apmācības no 2008. gada. Esam pirmie, kas Latvijā uzsāka šo apmācību rīkošanu! Apmācības vada Latvijā, iespējams, pieredzējušākais speciālists personas datu aizsardzības jautājumos Māris Ruķers.

Personas datu aizsardzības speciālista apmācības notiks Rīgā, Bauskas ielā 58A (VALDO centrā) no 10.00 līdz 17.00, 2.stāva konferenču zālē. Automašīnas novietošana pie ēkas bez maksas (iebraukšana no Skaistkalnes ielas). Dalības maksa: EUR 605,00 (ar PVN). (Privātpersonām un vairākiem dalībniekiem no viena uzņēmuma- atlaides). 

Apmācību laikā notiek praktisku situāciju analīze un aktīva diskusija ar dalībniekiem, izpratnes padziļināšanai. Nodrošinām arī kafijas pauzes un piedāvājam papildu sadarbību arī pēc semināra! Pieteikties uz apmācībām var, nosūtot  informāciju par dalībnieku (vārds/uzvārds/e-pasta adrese) un organizācijas rekvizītus uz e-pastu: info@e-risinajumi.lv. Pieteikties var līdz 2019. gada 11. janvārim, vai kamēr ir brīvas vietas. Dalībnieku skaits seminārā ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi. (Ja tiks pārsniegts vietu skaits auditorijā, paturam tiesības atteikt dalību tiem dalībniekiem, kuri pieteikušies vēlāk).