PERSONAS DATU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTA APMĀCĪBAS

SIA "E-sabiedrības risinājumi" organizē personas datu aizsardzības speciālista apmācības no 2008. gada. Mūsu apmācībās 9 gadu garumā ir piedalījies liels skaits iestāžu un uzņēmumu darbinieku.

Kārtējās datu aizsardzības speciālista apmācības plānotas  2019. gada 16., 18., 23., 25. janvārī. Apmācības notiks Rīgā, Bauskas ielā 58A (VALDO centrā) no 10.00 līdz 17.00, 2.stāva konferenču zālē. Automašīnas novietošana pie ēkas bez maksas (iebraukšana no Skaistkalnes ielas). Dalības maksa: EUR 605,00 (ar PVN). (Privātpersonām un vairākiem dalībniekiem no viena uzņēmuma- atlaides). 

Lai piedalītos Personas datu aizsardzības speciālista apmācībās, nav nepieciešamas īpašas priekšzināšanas, bet vieglāk programmu apgūt būs tiem, kam ir izglītība tiesību zinātņu, informācijas tehnoloģiju vai līdzīgā jomā.

Apmācību apmeklētājiem tiks izsniegts apliecinājums, kas šobrīd atzīstams kā pierādījums zināšanām datu aizsardzībā. Apmācībām noslēdzoties, kursants varēs pildīt personas datu aizsardzības speciālista funkcijas.

 

Apmācību laikā notiek praktisku situāciju analīze un aktīva diskusija ar dalībniekiem, izpratnes padziļināšanai. Nodrošinām arī kafijas pauzes un piedāvājam papildu sadarbību arī pēc semināra! Pieteikties uz apmācībām var, nosūtot  informāciju par dalībnieku (vārds/uzvārds/e-pasta adrese) un organizācijas rekvizītus uz e-pastu: info@e-risinajumi.lv. Pieteikties var līdz 2019. gada 11. janvārim, vai kamēr ir brīvas vietas.

Organizējam arī informatīvus seminārus par aktuālajiem jautājumiem personas datu aizsardzības regulējumā. Sekojiet līdzi informācijai mūsu mājas lapā.